top of page
Search
  • Writer's picturePavla Pavlíčková

Soutěž pro vás...

SOUTĚŽ o knihu Rododendron – Za horizontem osudu

Zdravím všechny milovníky dobré knihy,

pomalými krůčky vstupujeme do třetího adventního týdne, a tak jsem pro vás připravila soutěž o mou knihu, jenž napsal osud sám a já mu k tomu pouze propůjčila ruku. Pravdivý příběh, který začíná v roce 1969 a končí v divné době koronaviru. Příběh o odloučení matky a dcery na dlouhých 48 let, je plný napětí, lásky ale i zmaru, bolesti a smutku.

No, a to je první otázka…


· „Jak se jmenovala moje sestra a moje maminka o nichž je tato kniha, kterou napsal sám osud a já mu k tomu jen propůjčila ruku?“

· Dále pak, první z vás, který mi napíše, kdo stál za rozdělením matky a dcery na dlouhých 48 let, získá ke knize ještě kalendář na rok 2021 tvořený z fotek, fotografa žijícího v Irsku a poukaz na 12ks Cupcakes (zde je ovšem podmínka, pouze Praha a nejbližší okolí, a to kvůli doručení).

Soutěž potrvá do 12.12.2020, poté vylosuji ze správných odpovědí dva z vás.

Na adresu zašlu vánoční voucher na knihu s věnováním včetně záložky, který si můžete ponechat nebo použít jako vánoční dárek.


Na knihu Rododendron si budete muset stejně jako já počkat, jelikož v tento moment probíhá předprodej a po jeho úspěšném dokončení půjde kniha do výroby.

Předprodej končí 20.12.2020 a k cíli zbývá již „jen“ 15 % …

Pavla Pavlíčková

1 view0 comments

Recent Posts

See All

Comments


Pavla Pavlíčková Kovaříková
bottom of page