top of page
Search
  • Writer's picturePavla Pavlíčková

WOW neskutečně milé překvapení od Moniky Absolonové

Zdravím všechny své přátelé,

dnes jsem se již probrala z velmi příjemném včerejšího šoku, který mi svou nečekanou přízní včera přivodila paní Monika Absolonová. Chci vám říct, jak k tomu vlastně došlo. Na doporučení kamarádky Blanky, jsem sledovala úterní vaření s Monikou na Facebooku. Musím přiznat, že tyto pořady nesleduji, je jich plná televize, ale toto mě naprosto dostalo. Po chvilce jsem měla pocit, že jsem u kámošky v kuchyni. Dokonce jsem přestala psát a celou dobu to sledovala. Něco tak přirozeného, pohodového a vtipného, jsem již dlouho neviděla.

Monča vaří v přímém přenosu, zároveň zvládne zkorigovat, děti, reagovat na dotazy, udělat reklamu, zazpívat, a to vše s naprosto přirozenou noblesou. Ani v nejmenším se tento pořad o vaření nepodobá strojeným pořadům v TV. Zde cítíte tu přirozenost, a bezprostřednost, přesně tak jak to chodí v kuchyni u většiny z nás. Ne vždy se vše zadaří na 100 %, kolikrát přemýšlíme, zda jsme již solili, nemáme každou ingredienci ve zvláštní mističce atd.

Zkrátka jukněte se v úterý v 19:00 hod a uvidíte sami…

No a nyní se již dostanu k té již zmíněné podpoře. Po skončení pořadu mi v hlavě zůstala jedna krásná myšlenka, kterou při vaření Monička řekla. Na základě této její myšlenky jsem se osmělila a požádala ji, zda by si přečetla ukázku z mé knihy. Nejen, že promptně zareagovala, ale dokonce ráda souhlasila. Zaslala jsem ukázku a čekala na kritiku. Ovšem místo ní, se během několika málo minut, strhla neuvěřitelná návštěvnost na mém webu. www.pavlapavlickova.com. S úžasem jsem zjistila, že mě paní Monička zmínila v samostatném příběhu na jejím instagramu a zbytek již znáte…

Nyní dle reakcí vím, že máme vyhráno, a že těch pár procent již dotáhneme a třeba se nám podaří vybrat větší částku a oblékneme Rododendron do krásnějšího obalu. Kdo s vás by chtěl ještě knihu za krásnou předprodejní cenu? Neváhejte!!! Opravdu rychle mizí.

Stačí kliknout zde https://bit.ly/KupRododendron a ve spodní části si vybrat to, co je přesně jen pro Vás.

Všem ještě jednou moc děkuji za přízeň a v úterý se všichni sejdeme u Absolonové v kuchyni.

Vaše Pavla

1 view0 comments

Recent Posts

See All

Comments


Pavla Pavlíčková Kovaříková
bottom of page